Informace o dopravě

 

Přepravu zboží pro nás zajišťuje

DPD        TOPTRANS

 

Cena přepravy a balného byla stanovena podle způsobu dopravy a platby takto:

 

DPD / TOPTRANS - platba předem převodem na účet
(pokyny k platbě obdržíte v e-mailu společně s potvrzením objednávky)
119 Kč

Stínicí techniku vyrábíme na zakázku. Proto zboží zpravidla expedujeme do 1 až 2 týdnů od přijetí objednávky. O průběhu objednávky budete informováni prostřednictvím e-mailu.


Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Platební brána ComGate

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz.

Platební brána ComGate

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Kontakt na poskytovatele platební brány

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267